Üye olmadan, Telefon veya WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz.! İstanbul bölgesi özel araçlarımız ile adresinize teslimat yapılır.

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

OKYANUS HAVUZ bu sektör de 28 yıllık bir tecrübeye sahip olan ekibi ile 1995 yılında İstanbul’da aile şirketi olarak kurulmuştur. Havuz sektöründe çalışan tecrübeli elemanlarıyla daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Firmamız seçkin referans listesi ve güçlü servis kadrosu ile tüm havuz sorunlarınıza en kısa zamanda çözüm getirecektir. Firmamız bu güne kadar çeşitli ebatlarda açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, spa, ile süs havuzları yapmıştır. Havuzların filtrasyon, sterilizasyon ve su altı aydınlatma elektrik sistemleri, projelendirme ve ekipman montajları, firmamızın genel rutin faaliyetlerini oluşturmaktadır.

Firmamız yurt dışında  OKYANUS POOL 
Bulgaria olarak 1996 yılından beri başta Bulgaristan olmak üzere ve Balkan ülkelerinde her türlü yüzme havuzu, süs havuzu, jakuzi, spa, sauna ve buhar odaları uygulamalarında özel ve ticari kullanıma ait tesislerin kurulmasında yaygın ağımızla hizmet vermekteyiz.Firmamız e-ticaret sektörünün gelişimiyle 2012 yılında havuzburada.com adı altında faaliyetine başlayan e-ticaret sitesi müşterilerimize hizmet vermeye başlamış ve devam etmektedir.

VİZYON MİSYON

Uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle ana prensibi ''Kalite'' olan firmamız, kaliteden ödün vermeden sunduğu geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin memnuniyetini garanti eder. 
Yüksek mal kalitesi ve müşteri memnuniyeti felsefesi ile hareket eden firmamız, rekabetçi fiyatları ile her türlü gereksinimlerinizi en hızlı şekilde karşılamaya hazırdır. Tüketici beğenisini en yukarıda tutabilmek için en iyi hizmeti vermek başlıca amacımızdır.

DEĞERLERİMİZ

Kalite;
 Kalite ile fiyatı, teknik ile performansı, tecrübe ile güveni esas edindik.

Deneyim; 
Havuz bakımında deneyimli ve güvenilir elemanlarıyla sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi ilke edindik.

ven; En önemlisi müşteri memnuniyetini ilke edindik. Müşteri kitlemizin beklentilerine hitap eden, en uygun proje ve fiyatı sunarak, güvenilir çözüm ortağınız olmayı başardık.


      
       
© 2012 - 2023 havuzburada.com Tüm Hakları Saklıdır, Sitede Bulunan Görseller ve diğer materyaller izinsiz kullanılamaz.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.